Birding Haapsalu kutsub Haapsalu linnurallile

26.04.2018

Birding Haapsalu korraldab laupäeval, 19. mail linnuvaatlusvõistluse „Bird race Haapsalu”. Erinevalt teistest Eestis toimuvatest linnuvaatlusvõistlustest on sellel linnurallil võistkondade eesmärgiks jõuda võimalikult kiiresti kindla linnuliikide arvuni. Vaadeldud liikide ülesmärkimine toimub võistluse jaoks loodud nutirakenduse abil, mistõttu on võimalik reaalajas jälgida nii enda kui ka teiste meeskondade hetkeseisu.

Linnurallil „Bird race Haapsalu“ saab osaleda kahes erinevas raskusastmes. Üritusest on oodatud osa võtma kõik linnusõbrad nii Eestist kui ka kaugemalt. Linnuralli alaks on Haapsalu linn oma praeguste haldusüksuse piiridega (varasema haldusjaotuse järgi Haapsalu linn koos Ridala vallaga). Ralli kestab 7 tundi (5.00-12.00). Linnuralli kokkuvõtted ja autasustamine toimub Haeska linnutorni juures 19. mail kell 14.

Võistlusel osalemiseks on vaja moodustada 2-5 liikmeline võistkond ning registeerida see hiljemalt 1. maiks aadressil birdinghaapsalu/at/gmail.com. Osavõtutasu on 15.- eurot võistkonna kohta.

Lisainfo ja reeglid leiab Birding Haapsalu kodulehelt.