Eesti linnualasid käsitlevast raamatust “Birding Estonia” ilmus kordustrükk

22.09.2020

Põhjalikust ja pärast esmatrüki ilmumist kiiresti läbimüüdud Eesti parimaid linnualasid käsitlevast ingliskeelsest raamatust “Birding Estonia” on nüüd ilmunud täiendatud trükk. Raamatus on 2020. aasta septembri seisuga täpsustatud muuhulgas juhiseid linnuvaatluskohtadele jõudmiseks ja täiendatud vaatlusalade kaarte. Ka on võrreldes raamatu 2018. aasta esmatrükiga uuendatud Eestis kohatud linnuliikide nimestik ning arvukushinnangud.

See sisaldab üksikasjalikku teavet 106 Eesti parima linnuvaatluskoha, seal vaadeldavate võimalike liikide ning külastusaegade kohta. 68 GPS koordinaatide ja detailsete juhistega varustatud illustratiivset kaarti ning autorite poolt välja pakutud reisimarsruudid hõlbustavad linnuvaatlusretke kavandamist nii algajal kui ka kogenud huvilisel. Raamatu autorid on Uku Paal ja Margus Ots ning toimetaja Mike Coleman.

Raamatu andis välja kirjastus Eesti Loodusfoto ning seda saab osta näiteks Krisostomuse raamatupoest, Apollo raamatupoodidest, Eesti Ornitoloogiaühingust, Matsalu Rahvuspargi külastuskeskusest Penijõel, Tuulingu puhkemajast Haeskas või autogrammidega eksemplari autoritelt.

Soomes müüb raamatut Lintuvaruste, Hollandis Veldshop.nl, Rootsis Naturbokhandeln, Lätis Motacilla, mujal maailmas NHBS.

Täpsemalt loe siit. Raamatu ingliskeelse tutvustuse leiab siit.

Linnuvaatleja