Juhendajad

Margus Ots

Margus lõpetas Tartu Ülikooli loomaökoloogina. Ta on ornitoloog, kes on lindudega tegelenud peaaegu nelikümmend aastat. Margus on aastate jooksul juhendanud lugematul hulgal õppeprogramme ja praktikume ning linnu- ja loodusretki. Ta on Tartu Ülikooli loodusmuuseumi zooloogiliste kogude peaspetsialist, Linnuvaatleja juhataja ja Eesti linnuharulduste komisjoni esimees ning olnud Eesti Ornitoloogiaühingu juhataja (2018-2020) ja ühingu nõukogu esimees (2000-2003 ja 2012-2017). Margus on korraldanud mitu aasta linnu kampaaniat ning on Eesti parimaid linnuvaatluskohti tutvustavate raamatute “Eesti Linnuvaatleja teejuht” ja “Birding Estonia” kaasautor.

Margusest veel: www.etis.ee ja et.wikipedia.org/wiki/Margus_Ots.

Marko Mägi

Marko on Tartu Ülikooli linnuökoloogia teadur, Linnuvaatleja teadusuudiste toimetaja ja Eesti Ornitoloogiaühingu nõukogu aseesimees. 2019. aastal pälvis Marko riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija auhinna. Marko on laste loodusraamatute “Meie lapse linnuraamat” ja “Meie lapse loomaraamat” autor ning valitud mitmel korral Tartu Ülikooli tudengite poolt valdkonna parimate õppejõudude sekka.

Markost veel: www.etis.ee

Veljo Runnel

Veljo lõpetas Tartu Ülikooli entomoloogina. Ta on bioloog, kes on üle 20 aasta tegelenud nii loodushelide salvestamise kui ka teaduse populariseerimisega. Veljo on loonud loodusharidusliku portaali loodusheli.ee ning on harrastusteaduse ettevõtmise “Üle-eestiline loodusvaatluste maraton” eestvedaja. Just loodusvaatluste maratoni korraldamise ja juhtimise eest tunnustati teda 2018. aastal aasta keskkonnateo auhinnaga. 2016. aastal pälvis Veljo riiklikult tunnustatud teaduse populariseerija auhinna. 2020. aastal nimetati ta looduskaitsemärgi laureaadiks muuhulgas õppematerjalide koostamise eest.

Veljost veel: www.etis.ee